KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13061049
nr 1306 1049
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, 1975. Signerad, numrerad 4/100. Oramat löst blad, bladets mått: ca 21x27 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 februari 2020
kl 20:59:12
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander